Комп'ютерна Профорієнтація (онлайн)

Опубликовано May 17, 2020 | Число просмотров: 67

1.200,00Грн

Страна:   Украина
Область:   Днепропетровская область
Город:   Днепропетровск
Тип объявления:   Предлагаю услуги

Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років. За допомогою тестування та консультації профорієнтолога діти зможуть визначити свої таланти та вибрати майбутню професію.
Етапи комп’ютерної он-лайн профорієнтації:
1. Запис за телефоном на тестування та отримання детальної інструкції щодо її проходження.
2. Отримання дозволу батьків (опікунів )на тестування дитини.
3. Отримання спеціального посилання на он-лайн тестування - 1-1,5 години (тестування можливе української чи російської мовою).
4. Проходження комп’ютерного тестування
Опрацювання результатів тестування дитини профорієнтологом на призначення скайп-консультації (обов’язково в присутності батьків). Відео-консультація проводиться за допомогою програми Скайп, Зумм чи іншої (за попереднім погодженням) – 1,5-2 години.
Зміст комп’ютерного тестування та консультації:
1. Аналіз інтересів, вмінь, інтелекту, креативності, знань, характерних рис особливості, темпераменту тощо.
2. Визначення 10 професій, які підходять конкретній дитині за результатами опрацювання даних комп’ютерного тестування.
3. Із визначених професій в ході консультування профорієнтолога (в режимі відео-зустрічі) ми обґрунтовано обираємо 2-3 спеціальності. Для цього ми застосовуємо весь практичний, науковий, психологічний досвід та обираємо таку спеціальність, з якою дитина буде почувати себе щасливою та забезпеченою. Ми знаємо, що у дітей та їх батьків є протиріччя, - не хвилюйтесь, ми їх з’ясуємо, і в ваших головах настане ясність!
4. Ми дамо відповідь на питання: що краще в вашій ситуації – вищий навчальний заклад чи коледж, які предмети треба здавати у форматі ЗНО та під час вступних іспитів в конкретний навчальний заклад, як і куди можна вступити без ЗНО, за необхідності проконсультуємо щодо вступу у навчальні заклади зарубіжних країн, надамо вам чек-лист «Етапи підготовки до навчання за кордоном». Ми враховуємо при виборі навчального закладу можливості вашої сім’ї, місто і країну проживання. Ми не працюємо на який конкретний навчальний заклад, ми працюємо на щасливе майбутнє дитини!
5. Ми вкажемо на слабкі та сильні сторони дитини, вибудуємо план розвитку та навчання, щоб школяр міг вступити в той навчальний заклад, де навчають обраній спеціальності.
6. Ми розкажемо, як правильно підготуватися до ЗНО та запропонуємо учневі пройти безкоштовне тестування у форматі ЗНО з тих предметів, які йому знадобляться для проходження конкурсу при вступі до обраного навального закладу.
7. Профорієнтаційне тестування та консультація допоможе дитині та її батькам як в якості інформаційної підтримки, так і у визначенні напрямків, розставить орієнтири, які відповідають вмінням та індивідуальним характеристикам дитини. Адже для побудови успішної кар’єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити нахили до тої чи іншої спеціальності. Профорієнтолог допоможе обрати найбільш перспективну та достойно оплачувано професію.
8. Ми робимо все можливе, що дитини та її батьки розібралися в своїх бажаннях та отримали важливу та потрібну інформацію щодо майбутньої професії підлітка.

Контактная информация
Контактное лицо: Т******** >>Открыть<<  
Телефон: 06******** >>Открыть<<
Все объявления этого пользователя
Связаться с автором

Пожалуйста введите символы с картинки.
Возможные значения - буквы латинского алфавита от a до h в нижнем регистре и цифры от 1 до 9.


 

Похожие объявления

Підготовка до ЗНО

Підготовка до...

Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск
Обучение Восковой Депиляции

Обучение Восковой...

Украина, Одесская область, Одесса
3.500,00Грн
Запорізький будівельний фаховий коледж

Запорізький...

Украина, Запорожская область, Запорожье
Как увеличить доход предприятия?

Как увеличить...

Украина, Харьковская область, Харьков
50,00Грн
Улучшение эффективности работы сотрудников

Улучшение...

Украина, Харьковская область, Харьков
60,00Грн
Обучаем технологии производства гибкого камня и термо

Обучаем технологии...

Украина, Донецкая область, Донецк
100,00Грн

mastercard-visa