Критерии отбора


Фото ·  Список

Геотекстиль

15,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

ТОВ «ТК «Вінторг» здійснює централізовану поставку геоматеріалів різного напрямку застосування на об`єкти будівництва. Геотекстиль - нетканий матеріал, зроблений із міцних волокон (поліпропіленових або поліефірних) методом голкопробивання. Застосовується в протиерозійних, дорожніх і дренажних конструкціях. Також широко використовується при зведенні фундаментів, у покрівельних роботах, землевпорядкуванні, монтажі дренажної системи і т. д. Основна галузь застосування геотекстилю: Будівництво доріг тротуари, пішохідні доріжки, спортивні майданчики, дренажні системи, захист від бур'янів армування дорожнього покриття, фільтрація, поділ, дренування і їх поєднання. Даний синтетичний матеріал не боїться різних впливів (цвіль, грибки, руйнування кореневою системою, комахи, гризуни). Він відмінно пропускає воду, але при цьому блокує потрапляння великих часток. Переваги геотекстилю: 1. Стійкий до термоокислювального старіння; 2. Має хімічну стійкість; 3. Відрізняється екологічністю (не несе шкоди навколишньому середовищу і людині); 4. Міцні і фільтруючі матеріали виготовлення; 5. Стабільні фізичні показники; 6. Довговічність використання (не менше 25 років).

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Огорожа для спортивних майданчиків

142.000,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Огорожа для спортивних майданчиків, футбольна огорожа. Діаметр дроту - 4/5мм. Гaбapити cпopтивнoгo мaйдaнчикa - 32х16. Висота -3х4м. Розмір профільного стовпчика -4м, 5м. Кріплення в комплекті, хвіртка. Секція 1х2,5 - 25шт. Секція 2х2,5 - 50шт. Стовпи (5м) - 16шт. Стовпи (4м) - 24шт. Фіксатори - 400шт. Хвіртка -1шт. Забор (огорожа) для спортивних майданчиків, із зварної оцинкованої сітки 2D, з полімерним покриттям. Oгopoджeння cпopтивниx cпopуд - цe унівepcaльний зacіб, як для oxopoни мaйдaнчикa, тaк і для її відгopoджeння від іншиx oб'єктів. З їx дoпoмoгoю мoжнa лeгкo зaxиcтити футбoльнe пoлe, тeніcний кopт, бacкeтбoльний aбo cпopтивний мaйдaнчик, вoлeйбoльний пaнeль, пoля для зaнять лeгкoю aтлeтикoю тa іншe. Для будь-якoї cпopтивнoї плoщaдки пoтpібeн нaдійний пapкaн, зaxищeний від удapів і cтійкий дo pізниx мexaнічниx пoшкoджeнь. Meтaлeвий пapкaн віднocитьcя caмe дo тaкиx. Йoгo пpути мaють виcoку жopcткіcть, тoму вoни нe здaтні пoшкoджувaтиcя, a вжe тим більшe лaмaтиcя, чepeз удapи м'ячeм, якиx нe уникнути нa футбoльнoму aбo бacкeтбoльнoму пoлі. Taку oгopoжу нeмoжливo нaвмиcнo пoшкoдити зa дoпoмoгoю підpучниx засобів. Cучacні cітчacті oгopoжі з мeтaлу нe піддaютьcя кopoзії, зaвдяки cпeціaльній oбpoбці, якoї вoни піддaютьcя нa пeвнoму eтaпі виpoбництвa. Зa тaкими oгopoжaми дoгляд пpaктичнo нe пoтpібнo. Їx фapбувaння нe oбoв'язкoве.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Гідроізоляційні мати actimat, bentomat, stl, scl, spl

225,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

ТОВ "ТК "Вінторг» здійснює централізовану поставку гідроізоляційних матеріалів та їх комплектуючих, безпосередньо на об`єкти будівництва. Бентонітова продукція являється одним з найефективніших гідроізоляційним матеріалом в будівництві Галузь застосування бентонітових матів actimat, bentomat stl, scl, spl, організація резервуарних парків, екранування автомобільних доріг, зміцнення обвалування трубопроводів, берегоукріплення в руслах річок, каналів екологічній інженерії (полігони ТБО, видалення відходів, зберігання палива), будівництво водних споруд (греблі, греблі, земляної греблі), будівництво під землею (підземних споруд, автомобільних стоянок і підземних гаражів, тунелів, підземних споруд і так далі).

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Георешітка

485,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

ТОВ «ТК «Вінторг» здійснює централізовану поставку геоматеріалів та комплектуючих, анкерне кріплення на об`єкти будівництва Конструкція георешітки Георешітка представляє собою сотовидну конструкцію з поліетиленових стрічок товщиною 1,5 мм, скріплених між собою в шаховому порядку, звареними високоміцними швами. При розтягненні в робочій площині утворюється стійкий горизонтально і вертикально каркас, що призначений для фіксації наповнювача (ґрунт, кварцовий пісок, бетон і т. п.) Галузь застосування. Для будівництва дорожнього покриття в якості різновиду подушки. Для укріплення берегів, малих водостоків та прибережних зон. Армування пухких і неоднорідних грунтів Протиерозійна захист укосів Фіксація стійкості дорожніх підстав Зведення підпірних стін різної висоти і кута закладення Проведення ландшафтних робіт по озелененню газонів, спортмайданчиків, автостоянок Матеріал з якого зроблена георешітка нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, стійкий до ґрунтового середовища, до прісної і солоної води. Завдяки цим властивостям георешітка зберігає свої характеристики протягом багатьох років експлуатації.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Єврокільце КС 10.6

1.056,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Діаметр:1000 см, Маса:400 кг, Висота:590 мм Використовується для проїжджої частини. Кільця виготовляються методом вібропресування по технології та на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Виготовляються із важкого бетону (В15 або марок за міцністю на стиск, вказаних в робочих кресленнях конструкцій) і призначені для улаштування вертикальних колодязів та інженерних мереж. Для армування використовують арматурну проволоку D-4-5мм классу ВР-1 за ГОСТ 6727-80. На замовлення кільця можуть бути оброблені гідроізолюючої мастикою.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Єврокільце КС 10.9

1.200,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Діаметр:1000 см, Маса:600 кг, Висота:890 мм Використовується для проїжджої частини. Кільця виготовляються методом вібропресування по технології та на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Виготовляються із важкого бетону (В15 або марок за міцністю на стиск, вказаних в робочих кресленнях конструкцій) і призначені для улаштування вертикальних колодязів та інженерних мереж. Для армування використовують арматурну проволоку D-4-5мм классу ВР-1 за ГОСТ 6727-80. На замовлення кільця можуть бути оброблені гідроізолюючої мастикою.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Лоток бетонний з решіткою і кріпленням

445,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Лоток бетонний( DN 100) 1000*140*125 (171,50 грн). Решітка водоприймальна стальна оцинкована 1000*136*22 (189, 50 грн). Кріплення решітки до бетонного лотка (42грн). Для комплектації використовується 1шт. решітка та 2шт. центрального кріплення. Бетонні лотки загального призначення DN100 використовуються для установки в пішохідних зонах, автостоянках, під'їзних коліях, спортивних спорудах. Застосуються для збору та відведення дощових вод. Водовідвідні лотки поверхневого дренажу загального призначення відрізняються міцністю, естетичним виглядом та довгим терміном експлуатації.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Гумова плитка

624,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Товщина 3см, розміри 50х50 см, вага 24,2кг/м2 ( 4 шт.). Використовуються для покриття дитячих майданчиків. Плитка з гумової крихти - матеріал відносно новий, проте він користується достатньою популярністю і все завдяки своїм унікальним якостям. Основним матеріалом виготовлення такої плитки є подрібнена гумова крихта, забарвлюючі пігменти та зв'язуюча основа поліуретану. Покриття з гумової крихти (плитки) не ламаються, не кришаться, мають високу міцність. Плитка стійка до впливу низьких температур, що і дозволяє використовувати її як гумову тротуарну плитку.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Габіон коробчатий плетений

1.800,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Габіон коробчатий 3*1*1м, яч. 8*10см, покр. оцинка. д. пров.2,7/3,4мм. Привозимо габіони різних типів. Габіони різних типів широко застосовуються в гідротехнічному, промисловому і цивільному будівництві, а також ландшафтному дизайні. Вони служать формотворною основою для модульних будівельних елементів і малих архітектурних форм, використовуються для швидкого і максимально дешевого зведення різноманітних тимчасових або постійних інженерних конструкцій, а також ландшафтних елементів і форм. В'язаний або плетений тип – виготовляється із сталевого оцинкованої дротяної сітки подвійного кручення (з двох перекручених між собою подвійним обертом сталевих дротів), з розміром комірки 8х10см, яка характеризується високою міцністю на розрив. Сітка різної ширини в'яжеться на спеціальному верстаті з гарячеоцинкованого в заводських умовах дроту діаметром 2,7 мм і 3,4 мм. Для застосування в хімічно агресивному середовищі (солона морська вода, каналізаційні стоки і ін.) Виготовляються з оцинкованого дроту, додатково покритої шаром пластифікату ПВХ (полівінілхлориду). Коробчаті – класичний тип стандартних габіонів, застосовуються як основні будівельні блоки при спорудженні різноманітних габіонних стінок, з заповненням їх різним бутовим каменем з великим щебенем.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Полотно термооброблене "геобл Т150", пл.150 г/м2 шир.2,65м

25,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Полотно неткане голкопробивне геотекстильне термооброблене «Геобел-Т» 150 , пл.150 г/м2 шир.2,65м Полотно неткане голкопробивне термооброблене марки «Геобел-Т» призначене для пристроїв прошарків будівельних конструкцій різного призначення ( захисних, армуючих, дренуючих, фільтруючих) в різних областях будівництва, зокрема, в транспортному ( автодорожньому, залізничному) будівництві трубопроводів, також широко застосовується для берегоукріплень, при влаштуванні габіонів. Основні функції геотекстилю: - армуюча - збільшення несучої здатності основи. (геотекстиль дорожній); - дренуюча - збір, відведення грунтових вод і атмосферних опадів геотекстилем. (геотекстиль дренажний); - захисна - обмеження або повне запобігання ушкоджень елементів, що захищаються. (захисний геотекстиль); - розділяюча- уникнення взаємопроникнення часток різних шарів грунту. (голкопробивний геотекстиль); - фільтруюча - утримання частинок грунту на своєму місці при проходженні води. Даний синтетичний матеріал не боїться різних впливів (цвіль, грибки, руйнування кореневою системою, комахи, гризуни). Він відмінно пропускає воду, але при цьому блокує потрапляння великих часток. Переваги геотекстилю: 1. Стійкий до термоокислювального старіння; 2. Має хімічну стійкість; 3. Відрізняється екологічністю (не несе шкоди навколишньому середовищу і людині); 4. Міцні і фільтруючі матеріали виготовлення; 5. Стабільні фізичні показники; 6. Довговічність використання Геотекстиль не схильний до гниття, впливу комах і гризунів.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Геомембрана

31,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

ТОВ «ТК «Вінторг» здійснює централізовану поставку геоматеріалів різного напрямку застосування на об`єкти будівництва. Шиповидні геомембрани - це ефективне і сучасне рішення, для влаштування гідроізоляційного водонепроникного шару, будівель і споруд з підвищеними вимогами до надійності і безпеки. Галузь застосування шиповидного геомембрани: - захист гідроізоляції фундаментів, - заміна бетонної підготовки, ізостудії - система гідрозахисту і дренажу фундаменту, - система гідрозахисту фундаментів глибокого закладення, - захист гідроізоляції фундаментів в рухливих грунтах, - система гідрозахисту і дренажу «Зеленої покрівлі», - система гідрозахисту тунелів. Основні функції матеріалу: - армуюча; - захисна; - гідроізоляційна; - функція розподілу навантаження. Термін експлуатації не менше 80 років.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Плитка "Старе місто"

276,00Грн  | Украина, Винницкая область, Винница
Опубликовано Oct 02, 2019 в Разное

Довжина*ширина 12*9, 12*12, 12*18 см, висота 4,5 см, колір сірий. Тротуарна плитка Старе Місто-використовується для покриття садово-паркових і пішохідних доріжок, тротуарів і внутрішньодворових територій. Вона володіє високим рівнем стійкості до механічних впливів, що гарантує відсутність тріщин та інших пошкоджень протягом довгого періоду експлуатації.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Продажа дров для населения

354,00Грн  | Украина, Харьковская область, Красноград
Опубликовано Sep 29, 2019 в Разное

ДП "Красноградский лесхоз" реализует дрова для населения, 354 грн м3. Телефон: 066 215 8570, Наталья

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

светильники

25,00Грн  | Украина, Луганская область, Северодонецк
Опубликовано Sep 26, 2019 в Разное

Светильники НСП 23-200,РПП (рудничный),НСП 09-200. А так же лампы ртутные ДРЛ125 по цене 25 гривен

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Земельные земляные землекопные работы Одесса

10,00Грн  | Украина, Одесская область, Одесса
Опубликовано Sep 23, 2019 в Разное

Выполню любые земляные работы: фундаменты, траншеи, котлованы, вывоз мусора.Строительство наружных сетей: канализационных, водопроводных, газовых копка траншей под канализацию, копка ям. Выполним замену водопровода по частному сектору,строительство канализации и сливных ям,другие земельные работы.Зальем фундамент,делаем стяжки.Копка земли вручную, расчистка участка, расчистка территории, засыпка траншей, засыпка ям, услуги землекопа, рытье траншей вручную, переноска земли, уборка мусора, услуги грузчика. Выполнение в кратчайшие сроки, качественно,от проекта до ввода в эксплуатацию.Вручную! Даже на дачном участке всегда нужны услуги перекопки земельного участка, огорода, сада. Ручная перекопка огорода, любые работы связанные с вашим огородом или земельным участком: перекопать, выкопать, выкорчать и любые другие ручные земельные работы,сливную яму, ставите туалет.Нужно рыть вручную яму? Мы всегда придём на помощь! Роем, копаем и выкапываем. Звоните!Мы с радостью выполним любые земельные работы. Работаем без посредников, быстро и качественно.Мы работаем без перекуров, пролонгации времени, в любое удобное для Вас время, без выходных. Всегда рады Вашим звонкам!Ждём!Звоните! Работаем без выходных!!!

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Автомойка самообслуживания под ключ

3.000,00USD  | Украина, Киевская область, Киев
Опубликовано Sep 12, 2019 в Разное

Строительство моек самообслуживания "под ключ". Оборудование от CLASSIC до PREMIUM, навес: покраска, оцинковка, нержавейка, контейнер для оборудования. Переоборудование ручных моек в мойки самообслуживания. Готовые работающие переоборудованные объекты. Разные варианты по комплектации и программам мойки. Гарантия 36 месяца.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Блокиратор на окна Defas

175,00Грн  | Украина, Киевская область, Киев
Опубликовано Sep 03, 2019 в Разное

Механизмы защиты на окна от взлома Defense-mini изготовлены из полнотелой стали, толщиной 5 мм. Механизм состоит из 2-х стальных крючков и стальной планки на 2 точки крепления в окно. Устанавливается на окно с открывающейся створкой тремя шурупами повышенной мощности. Рекомендуется установить на окно ПВХ стандартного размера от 2-х до 4-х механизмов. На дверь ПВХ стандартного размера от 6-ти до 8-ми механизмов. Оригинал Польша. Имеются патенты по Украине. КОМПЛЕКТАЦИЯ УПАКОВКИ: - 2 или 4 механизма; - Комплект материалов для крепления в окно ПВХ (2 шурупа повышенной мощности, 4 фторопластовых прокладок, 2 заглушки; - Инструкция для самостоятельного монтажа. Цена указана за один механизм.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Блокиратор на окна Grant

125,00Грн  | Украина, Киевская область, Киев
Опубликовано Sep 03, 2019 в Разное

Механизмы защиты на окна от взлома Grant изготовлены из полнотелой стали, толщиной 5 мм. Механизм состоит из 1-го стального крючка и стальной планки на 2 точки крепления в окно. Устанавливается на окно с открывающейся створкой двумя шурупами повышенной мощности. Рекомендуется установить на окно ПВХ стандартного размера от 2-х до 4-х механизмов. На дверь ПВХ стандартного размера от 6-ти до 8-ми механизмов. Оригинал Польша. Имеются патенты по Украине. КОМПЛЕКТАЦИЯ УПАКОВКИ: - 2 или 4 механизма; - Комплект материалов для крепления в окно ПВХ (2 шурупа повышенной мощности, 4 фторопластовых прокладок, 2 заглушки; - Инструкция для самостоятельного монтажа. Цена указана за один механизм.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Блокиратор на окна Defense

185,00Грн  | Украина, Киевская область, Киев
Опубликовано Sep 03, 2019 в Разное

Механизмы защиты на окна от взлома DEFENSE изготовлены из полнотелой стали, толщиной 5 мм. Механизм состоит из 2-х стальных крючков и стальной планки на 3 точки крепления в окно. Устанавливается на окно с открывающейся створкой тремя шурупами повышенной мощности. Рекомендуется установить на окно ПВХ стандартного размера от 2-х до 4-х механизмов. На дверь ПВХ стандартного размера от 6-ти до 8-ми механизмов. Оригинал Польша. Имеются патенты по Украине. КОМПЛЕКТАЦИЯ УПАКОВКИ: - 2 или 4 механизма; - Комплект материалов для крепления в окно ПВХ (3 шурупа повышенной мощности, 6 фторопластовых прокладок, 3 заглушки; - Инструкция для самостоятельного монтажа. Цена указана за один механизм.

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору

Насос Grundfos CR2-30; A-F-A-BUBE

13.000,00Грн  | Украина, Киевская область, Киев
Опубликовано Aug 28, 2019 в Разное

Насос Grundfos CR2-30; A-F-A-BUBE частота питающей сети: 50 Hz; номинальное напряжение: 230-240 V; Производительность: 29000 л/час. Общая высота нагнетания: 18.6 м. Насос в эксплуатации не был новый и в идеальном состоянии еще заводские пломбы на патрубках не сняты, продаю с большой скидкой за ненадобностью

Поделиться  В закладки  Детальное описание   Сообщение автору


Подписаться на уведомления для:

Поиск Строительство и ремонт : РазноеРаздел

Получение уведомлений о появлении на сайте объявлений, удовлетворяющих условиям поиска.
Отправлять уведомления    в